O nás Reference Certifikáty Kontakty Podpora sportu  
 
 

Intermont TS s.r.o.  
Zemská 818
415 01 Teplice
tel.: +420 777 757 526
email: info@intermont-ts.cz
web: www.intermont-ts.cz


IČ:         28710517
DIČ: CZ28710517Jednatel společnosti:

Tomáš Svoboda
emai: info@intermont-ts.cz

tel: +420 777 757 526

Hlavní účetní:
Hana Čáslavová
email: info@intermont-ts.cz

tel.: +420 723 875 845
 

Jméno a Příjmení:

email:

telefon:

dotaz:

 
 
 

Klimatizace

Firma Intermont TS s.r.o. se také zabývá realizací a instalací klimatizačních jednotek a vzduchotechniky, od cenové nabídky až po samotnou instalaci a realizaci. Pro zájemce o naše služby jsme zde připravili výběr z některých našich zakázek. Prosím klikněte na odkaz naše naše reference.

naše reference -- >>

Sádrokartóny, zateplení interiéru a exteriéru.

Firma Intermont TS s.r.o. se specializuje na kompletní rekonstrukci bytů, půdních bytů , rodinných domů, velkých objektů a výrobních hal. Specializuje se na sádrokartony, výstavbou akustických sádrokartónů a speciálních bezpečnostních příček. Pro zájemce o naše služby jsme zde připravili výběr z našich zakázek.

naše reference -- >>

Kompletní rekonstrukce budov.

Firma Intermont TS s.r.o. se také zabývá kompletní rekonstrukcí bytů, půdních bytů, rodinných domů, velkých objektů a výrobních hal. Specializuje se na sádrokartony, výstavbou akustických sádrokartónů, speciálních bezpečnostních příček, klimatizace, truhlářstvím, podlahářstvím, revize a zkoušky elektrických zařízení, zámečnictvím, zednictvím, izolatérstvím, vodoinstalatérstvím, topenářstvím. Pro zájemce o naše služby jsme zde připravili výběr z našich zakázek.

naše reference -- >>