O nás Reference Certifikáty Kontakty Podpora sportu  
   
 
 
 

Jeníkov

kompletní rekonstrukce RD

realizace 2009

Jirkov

rekonstrukce fasády a koupelny

realizace 2010 - 2011

Bílina

zateplení a výměna oken

realizace 2011

Teplice

Izolace domu v Teplicích - vč. výměny oken

realizace 2011

Teplice - Benešovo nám.

kompletní rekonstrukce
fasády - střechy - hydroizolace

realizace 2011

Vědomice

kompletní výstavba RD

realizace 2011


Zajišťujeme aplikaci nových stříkacích izolací


Chytrá pěna Měkká pěna Tvrdá pěna
     
 
 
 

Klimatizace

Firma Intermont TS s.r.o. se také zabývá realizací a instalací klimatizačních jednotek a vzduchotechniky, od cenové nabídky až po samotnou instalaci a realizaci. Pro zájemce o naše služby jsme zde připravili výběr z některých našich zakázek. Prosím klikněte na odkaz naše naše reference.

naše reference -- >>

Sádrokartóny, zateplení interiéru a exteriéru.

Firma Intermont TS s.r.o. se specializuje na kompletní rekonstrukci bytů, půdních bytů , rodinných domů, velkých objektů a výrobních hal. Specializuje se na sádrokartony, výstavbou akustických sádrokartónů a speciálních bezpečnostních příček. Pro zájemce o naše služby jsme zde připravili výběr z našich zakázek.

naše reference -- >>

Kompletní rekonstrukce budov.

Firma Intermont TS s.r.o. se také zabývá kompletní rekonstrukcí bytů, půdních bytů, rodinných domů, velkých objektů a výrobních hal. Specializuje se na sádrokartony, výstavbou akustických sádrokartónů, speciálních bezpečnostních příček, klimatizace, truhlářstvím, podlahářstvím, revize a zkoušky elektrických zařízení, zámečnictvím, zednictvím, izolatérstvím, vodoinstalatérstvím, topenářstvím. Pro zájemce o naše služby jsme zde připravili výběr z našich zakázek.

naše reference -- >>